#247dnbworldwide aneb Insta výzva pokračuje!

Nestihol či nezastihol si našu insta výzvu a rád by si vyhrál tých 100€ na nákup u nás?  Prími našu výzvu a vyhraj! Natoč sa, vyfoť sa, kreatívite sa medze nekladú. A navyše je to mega easy!

Pravidlá súťaže:

  1. Nahraj Insta story (12. - 3.6..2019), čo najradšej robíš vo svojich veciach značky Dnbwear.
  2. To isté nahraj ako normálny post na svojom IG - verejne.
  3. V oboch prípadoch označ značku Dnbwear.
  4. V oboch prípadoch pridaj hashtag #247dnbworldwide.
  5. A 4.6.2019 hlasuj za najlepšiu Insta story na našom IG. :)

Nachádzaš sa v Európe, Ázii, u babky, v práci, s kamošmi,..počúvaš si pri tom nejaké tučné tracky a máš už produkt značky DNB wear? Tak nám ho ukáž vo svojej Insta story v priebehu následujúcich dvoch týždňov a nezabudni nás označiť a pridať hashtag #247dnbworldwide. 

Natoč sa, vyfoť sa, kreatívite sa medze nekladú. My si všetky označené Insta Stories uložíme a 4.6. 2019 ich zasa všetky vypustíme na našom IG, aby sme nechali hlasovať ľud.

Môžeš postovať aj viac krát. Jeden IG účet však zaradíme max 3x. Ako bolo povedané, kreatívite sa medze nekladú, chceme len vidieť náš produkt, ako si dobre nažíva. Vyhrať môžeš rovno 3x! Podľa počtu hlasov odmeníme 1. miesto: 50€ , 2. miesto: 30€ a 3. miesto 20€ poukazom na nákup na www.dnbwear.eu.

Odmeníme aj 3 hlasujúcich, ktorých vyberieme náhodne z listu. Takže motiváciou pre tvojich kamošov sú aj tieto 3 mystery darčeky pre hlasujúcich.

Pridaj sa do našej worldwide DNB Instagramovej výzvy a dokáž, že dnb spája celosvetový underground.

Je jedno kde sa nachádzaš, aj vďaka tebe vieme spoločnými silami svetu ukázať kolko nás v dnb family je a čo pre nás DNB znamená. #247dnbworldwide 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info