DNB WEAR goes to Green Land Open Air IV

Značka GreenLand vznikla v roku 2015, založili ju DJ Stini a DJ Gystore. Hlavným projektom crew je letný drum and bassový open air festival v Tešedíkove, ktorý sa tento rok bude konať už po štvrtý krát. Výsledkom celoročného plánovania a dôkladne spracovaných detailov je z roka na rok čoraz väčšia návštevnosť. 

MIESTO KONANIA 

Open air sa každý rok koná v dedinke Tešedíkovo, vedľa futbalového štadióna. Na večer sa tento priestor premení na miesto so skvelou hudbou, nadupaným line-upom, starými aj novými známymi, drinkami a chutnými jedlami, s úžasnou, až priam rodinnou atmosférou, kde si na svoje prídu nielen tanečníci, ale aj poslucháči kvalitnej hudby. Areál festivalu je vyzdobený príjemne farebnými dekoráciami odrážajúcimi ducha open air festivalu. 

PROGRAM 

Ako hlavní hostia vystúpia neurofunkový maniak, ktorý už dlhodobo pôsobí na českej scéne a nenechá nikoho odpočívať na parkete, legendárny X.MORPH, perfektný dj/producent/šéf Deph Records DEPHZAC a v neposlednom rade zakladateľ Savage Tales, milovník hard drum and bassu SAVAGE. 

Supportovať ich budú zastupitelia Drumatch crew a to pekelná kombinácia DYKMAN & DEKEL. Sme si istí, že to nebude 175 BPM. Určite nám predvedú aj svoju produkciu, ktorá naberá na obrátkach na vydavateľste Drumatch Records, na ktorom prednedávnom vydali svoje nové EP. Špáni, ktorého asi netreba predstavovať, nám pomasíruje ušné bubienky svojou dokonalou vinylovou selekciou. 

Samozrejme nemôžeme vynechať ani Green Land Crew, a to v zastúpení živej trashbeat kapely, ktorá vo svojich trackoch rada mieša drum and bass, dubstep, jungle a tiež prvky metalu - THE GROVE. Neurofunkovú dvojicu Pronk & Stini, ktorí Vás nenechajú vydýchnuť s kombináciami nového a oldschool neurofunku. Mow n Max nás ako obvykle určite prekvapí svojím výberom a perfektnými skills za mixom.

Celý event budú sprevádzať naši dvorní básnici a to Soldierr a OB. 


SPRIEVODNÉ AKTIVITY + NOVINKY 

Behom poobedia si ľudia budú môcť vychutnať liquid drum and bass v podaní GreenLand djs, popritom si môžu zahrať stolný futbal (aj počas celej noci), Hackisack, tí odvážnejší poskákať na slackline. 

Stánky s občerstvením budú naozaj rôznorodé - budeme mať stánok Tabu sfantastickým mexickým jedlom, taktiež bar, kde si budú môcť ľudia objednať klasické dobroty ako cigánska, pečená klobáska, a samozrejmosťou bude aj dobré čapované pivo. 

Radi by sme vyzdvihli tohtoročné novinky, ako sú stánok s Mojitom, Joga cvičenie počas poobedia, Capoeira vystúpenie, a v neposlednom rade obľúbený Drum and Bass Wear stánok, kde si budete môcť zakúpiť množstvo drum merchandise-u. Na naše potešenie prijal pozvanie aj Gala a David zo Senca, ktorí zorganizujú Burzu platní. 

Na všetkých Vás sa už veľmi tešíme a dúfame, že sa zídeme v hojnom počte a oslávime tak spolu štvrtý ročník Green land open air festivalu!

Vaša Green land crew

Tlačová správa

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info