NOVÁ DNBWEAR BASIC KOLEKCIA - PERMANENT DROP je ONLINE

Normálne by sme už odrátavali dni do prvého openair eventu z našej pravidelnej letnej festivalovej tour. Bohužial veci so svetovou situáciou sa vlečú a vibe veľkých festivalov je zatial v nedohľadne. Dôležité je však neklesať na mysli, nejako sa situácii prispôsobiť a nájsť v nej pozitívnu stránku. Veď ako už veľa krát - spoločne to dáme.

Z tohto feelingu teda vychádza myšlienka novej kolekcie PERMANENT DROP. Odzrkadluje nutnosť efektivity v dnešnej dobe a teda je poňatá viac-menej minimalisticky. Skladá sa zo 4 menších kolekcií.

Pre naše produktové videá sme tiež vybrali viac deep a minimalistický drum and bass. Na videách už pracuje náš talentovaný brácho DCKDST? akka LUPIC.. Na tie sa môžete tešiť už budúci týždeň.

DNBWEAR BASIC MINI

Kolekcia bola vyrobená s láskou k dnb dušičkám s citom pre jednoduchosť a chytľavý minimalistický deep sound rozmanitého Drum and Bassu. Pre tých, ktorí milujú skutočný underground a vedia si užiť "stinky bassline".

MIKINY na ZIP a TRIČKA máme pre mužov aj ženy.. Ale tak isto prinášame aj nový trendy strih pre dievčatá s krásnymi bruškami - CROP TOP!!

KOLEKCIA MINI v E-SHOPE: https://dnbwear.eu/t/mini

DNBWEAR BASIC PAINTING

Pri tejto kolekcii sa opäť odvolávame na minimalismus. Avšak symbolické ťahy štetky v tomto dizajne hovoria o našej láske k umení ako takom. Zkus si prežiť karanténu bez DNB, inej hudby, kníh, básničiek, filmov, vytvarného umenia, či porna!

Vychádazme z farebných kombinácií čiernej, žltej, bielej a červenej. K dostaniu na našom e-shope sú Klasické Unisex MIKINY s kapucňou a MIKINY s kapucňou iba pre dámy, a samozrejme sme nezabudli na klasické TRIČKÁ pre mužov aj ženy!

DNBWEAR BASIC SCRATCH

Pre tých ktorí majú radi jednoduché, ale veľké veci s patinou. Opäť sme sa uchýlili k našim obĺúbeným farbám. Teda žlto-čierna je dominantná kombinácia v rámci celého dropu.

Okrem týchto aj čierno-biela a sivá. Ide o naše korporátne farby. V tejto kolekcii sme spravili mix mužských a dámskych TRIČIEK a MIKÍN bez kapucne.

DNBWEAR BASIC 3D

Kedže momentálne sú možné parties iba v autokinách (alebo v džungli - cause jungle is massive :D), nechali sme sa inšpirovať starou filmovou 3D technologiou.

Takže keď sa uvidíme prvýkrát na takomto auto-rave slash drive-in party, tak si určite nazabudnite červeno-modré 3D okuliare! Fakt to na našom oblečku funguje! V našom e-shope ťa čakajú MIKINY s kapucňou a TRIČKA ako pre ženy, tak aj pre mužov.

RÚŠKA

DNBWEAR rúška sme uviedli už druhý krát, zakaždým v inom prevedení. Najdeš ich tiež ONLINE. Aby si ale vedel, my ich hlavne rozdávame zadarmo ku každej objednávke v našom e-shope!

Ľúbime všetkých, a zaujíma nás každý jeden človek a jeho bezpečnosť.. Tak isto sa ale velmi tešíme, až zasa všetkých uvidíme na parties a festivaloch (dúfame, že už toto leto).

Vedel si, že môžeš pomôct situáciu, v ktorej sme všetci, zlepšiť? Stačí ak ostaneš doma a z domu chodíš naozaj len v nutnom prípade a vždy nosíš rúško, nedotýkaš sa tváre, umývaš si ruky a používaš dezinfekciu a rukavice.

Veľké ďakujem patrí našej kolegyni MARIKE za jej investovaný čas, prácu a lásku.

  • TEXT: MiLA207
  • PHOTO: DCKDST? akka LUPIC.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info