Privolávame leto - Summer Teaser 2019

Dlhoo čakávané teplé dni konečne neobíšli ani Slovensko a vyzerá to tak, že leto je už tu. A so slniečkom prišla aj prvá mini kolekcia pred samotnou Letnou kolekciou 2019, ktorú tradične uvedieme až na Trident festivale.

Úvodom nášho najobľúbenejšieho obdobia v roku bude, okrem festivalov, aj nová Summer Teaser kolekcia 2019 vašej obĺúbenej značky Drum and Bass wear. Farby nášho loga sme prepojili do dizajnu pánskych tričiek, pánskych kraťasov (NOVINKA), dámskych tričiek a dámskych šiat. Hravá kombinácia žlto – čiernej farby na vždy potrebnom bočnom vrecku, dotvorila tento nápaditý dizajn.

Počas chillovania s kamošmi pri jazere, netreba zabúdať na poriadnu fashion ochranu pred slnkom. O to sa postaralo zasa duo značiek Drum and Bass wear a DNB Love s nabitou kolekciou okuliarov a šiltoviek v červenom, čiernom a modrom prevedení. 

Dokopy je to 14 produktov, ktoré sa tešia na nových majiteľov a privolávajú silno spomínane leto a letné festivaly s ním. Nenechaj ich čakať, miznú rýchlosťov 175bpm - KLIKAJ SEM : SUMMER TEASER 2019!

Text: Ninuš & Mila

Photo: DCKDST? & Wyro

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info