Už tento štvrtok sa vidíme na Duchonke aneb my predsa nemôžeme chýbať na Trident festivale 2019!

Tak ako každý rok, tak aj tento znova prichádzame s našim nadupaným, stále sa rozrastajúcim a zlepšujúcim sa sortimentom na rodinné DNB stretnutie Trident Festival 2019! V dňoch 27. – 29.6 nemôžeš na Duchonke chýbať ani ty! Povedzme si teda, čo všetko nás čaká a neminie počas 9.ročníku nášho milovaného festivalu!

Sme naložení až po storop! 

Proste to musíš vidieť na vlastné oči! Tento rok, budeme mať super velký a super krásny stánok, ktorý bude viac prístupný našim fanúšikom. Aby sme si boli bližšie. :)  

Kludne nás dojdi pozdraviť aj cez deň, vymýšlame pre teba nejaké denné aktivity, takže odporúčame sledovať našu facebook fanpageTrident festival event. Radšej sa teda uisti, že máš notifikácie zapnuté, nech neprídeš o niečo super od nás!

So sebou berieme skoro všetko, čo najdeš momentálne na e-shope. Ale! Tešiť sa určite môžeš na LETNÚ KOLEKCIU 2019, ktorú už tradične uvedieme exkluzívne na tomto rodinnom stretnutí. 

Tu ale nekončíme. Velký úspech mala aj SummerTeaser kolekcia, ktorú sme pridali ako novinku do nášho ročného plánu. Čiže berieme aj túto mini kolekciu, resp. to čo z nej ostalo. Ak si teda brúsiš zúbky na niečo s kapsičkou, tak dojdi radšej už vo štvrtok, nech sa ti uide. ;)

Určite prinesieme pánske, dámske ale aj unisex tričká, to isté s mikinami - nech nám tam pri tej vode náhodou nepomrznete :D. Obchytkať si budete môcť aj nejaké detské veci z nášho radu DNBLOVEkids z bio bavlny a tak isto prinesieme aj kopec doplnkov a nejaké novinky.

Tradične môžeš očakávať Trident.sk merch. Starý, ale aj fungl nový! Nám sa velmi páči, čo tebe? V našom stánku nájdeš však aj iné značky, ako napr.: Liquidators, Forbien Society a 3RDKND, Trilo, Coppa, Junglist movement a iné. Kúpov merchu vždy podporíš daného umelca, či krú. Takže ak chceš, aby pokračovali ďalej a chceš sa tým pochváliť aj ostatným bez slov, nabehni ku nám a kúp si ich tričko! ;) 

Ešte raz teda odporúčame, nevynechať prehliadku nášho žlto-čierneho stánku plného "dobrôt"! 

Čo by sme tak vypichli o festivale?!

Tento rok si pekne všetci spolu na Duchonke poriadne predĺžime víkend. V krásnom prostredí vodnej nádrže, v okolí pláže, zahrá na 3 stageoch viac než 150 DJs. My z DNB Wear teamu budeme opäť u toho a s tebou a tvojimi kamošmi! 

Už tento týždeň sa naša značka DNB Wear objaví na festivale Trident vo viacerých podobách. Užiješ si headlinerov 3RDKND v plnej zostave, ktorý vystúpia na DNB Wear stagei už vo štvrtok 27.6. 

Tešiť sa môžeš tak isto na anglický projekt Killbox (ED RUSH & AUDIO), ktorý nám zahrá do tanca v piatok na Main (Trident) stagei alebo na Maduka z Holandska, ktorý taktiež zahrá na Main stagei, ale v sobotu. 

Okrem kvalitnej DNB hudby si Trident crew pre teba prichystala aj denný sprievodný program počas celého festivalu. Nahoď si uletený party make-up, zahraj si na DJ workshope s Lixx- om alebo si tľapni so svojou DNB hviezdou osobne. 

Taktiež sa môžeš dobrovoľne zapojiť do verejnej zbierky a pomôcť tak zvieraciemu útulku Druhá šanca v Partizánskom, .. alebo si len tak užívať prírodu a vybranú spoločnosť.

Okrem týchto a iných denných aktivít, pribudol do programu už minulý rok aj Camp stage, o ktorý sa teraz bude starať brnenská LIQUIDATORS CREW. Nedajú tvojim nôžkam vydýchnuť. Berú si so sebou aj ozajstných hudobníkov s ozajstnými nástrojmi! 

Pre istotu ešte raz podotýkame, že na tomto našom najoblúbenejšom festivale máme aj vlastný stage. Radíme teda, pozri si dobre "lajnap", nech niečo super nepremeškáš!

Je toho oveľa viac, čo sa dá ešte o festivale vypichnuť, ale to už si pozisťuj na vlastnú pesť. Všetko o festivale nájdeš na www.trident.sk!

Záverom

Našim potešením je vylepšovať šatníky vždy najlepším merchom, aby sme spoločne mohli podporiť našu krásnu rodinnú SK/CZ DNB scénu. Velmi sa na teba a tvojich kamošov tešíme a prajeme vám nech si to užijete ako nikdy pred tým! 


Hudobný BONUS a LINKY

  1. Celý time line-up nájdeš TU.
  2. Všetko o festivale: www.trident.sk
  3. DNBWEAR Soundcloud plný mixov: https://soundcloud.com/dnbwear_eu
  4. Trident SPOTIFY a YouTube playlisty:  

  • TEXT: Ninuš & Mila
  • PHOTOS: Trident.sk a DNBWEAR 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info